Nož za narezovanje GOURMET, 26 cm, Wüsthof
Code: WU1035048626100 dnevno vračiloBrez težav in brezplačno
Certified shop: 9,1 / 10200+ preverjenih ocen
Odprema še isti danNaročila pred 12.00
50 000+ ocen izdelkovod naših strank
Product detailed description
Super Slicer, resnično profesionalni nož, s katerim je rezanje in rezanje presenetljivo enostavno. Rezilo ima dodatno širino, ki je idealna za velike hlebce kruha. Nož je del serije Gourmet, v kateri so tudi nekovani noži ostrenje s posebno tehnologijo, ki zagotavlja izjemno ostrino nožev. Oblikovani ročaji so izdelani iz sintetike, med ročajem in jeklom pa iz higienskih razlogov ni vrzeli, saj je povezava zakovičena. Noži so popolnoma uravnoteženi in se udobno držijo v roki.
Specifikacije:
- Praktičen večnamenski nož
- Nazobčano rezilo
- Linija Gourmet
- Nekovani nož
- Brušenje s posebno tehnologijo za največjo ostrino
- Ergonomsko oblikovan sintetični ročaj
- Rezilo je brezhibno povezano z ročajem in zakovičeno
- Popolnoma se prilega roki
- Optimalno uravnotežen
- Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju
- Dolžina rezila: 26 cm
Additional parameters
| Category: | Univerzalni noži |
|---|---|
| Weight: | 0.18 kg |
| EAN: | 4002293106748 |
| Barva: | Črna |
| Material: | Nerjaveče jeklo |
| Dolžina rezila: | 26 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Noži za posebne namene |
| Značilnosti: | Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju |
| Kolekcija: | WÜSTHOF Gourmet |
| Margin: | D |
| Velikost: | 26 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!