Kuharski nož YARI, 20 cm, WMF
Code: WM1884506030Product detailed description
Kuharski nož Yari je resnično vsestranski. Nož ima široko in močno rezilo za rezanje mesa, rib in zelenjave. Primeren je tudi za sekljanje in rezanje zelišč, zelenjave ali oreščkov. Konica rezila ostane trdno na delovni površini, rezilo pa se premika navzgor in navzdol. Kuharski nož ima eno širšo stran, s katero lahko enakomerno filetiraš kose rib.
Rezila nožev Yari so izdelana iz visokokakovostnega japonskega jekla za nože, ki ga sestavlja 67 plasti. Notranja srednja plast (jedro) je iz nerjavne in izjemno trde jeklene zlitine VG10. Zaradi trdote jedra 60-62 HRC in kota rezanja 30° so ta rezila dolgoročno izjemno ostra.
Ročaji nožev Yari so izdelani iz lesa Pakkawood v kombinaciji s poliranim nerjavnim jeklom. Les Pakkawood je izjemen material, zelo prijeten na dotik, trden in odporen na vlago ter druge neugodne vplive.
Noži Yari so dobavljeni v visokokakovostnih darilnih škatlah.
Additional parameters
| Category: | Japonski jekleni kuharski noži |
|---|---|
| Weight: | 0.45 kg |
| EAN: | 4000530658685 |
| Dolžina rezila: | 20 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Kuhinjski nož |
| Kolekcija: | WMF Yari |
| Margin: | D |
| Velikost: | 20 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!