Kitajski sekalni nož zelenjave KINEO, 18,5 cm, WMF
Code: WM1896206032100 dnevno vračiloBrez težav in brezplačno
Certified shop: 9,1 / 10200+ preverjenih ocen
Odprema še isti danNaročila pred 12.00
50 000+ ocen izdelkovod naših strank
Product detailed description
Kitajski sekalni nož za zelenjavo ne sme manjkati v nobeni kuhinji, še posebej, če ste ljubitelj azijskih jedi. Brez težav lahko sesekljate vse vrste zelenjave, solate, gobe ali zelišča. Primeren je tudi za perutnino, na primer. Sekalni nož Kineo z dolžino rezila 18,5 cm je izdelan iz posebej kaljenega nerjavečega jekla. Zahvaljujoč patentirani tehnologiji WMF Performance Cut imajo rezila izjemno dolgotrajno ostrino. Ima praktičen ergonomski ročaj in je udoben za držanje. Izdelano v Nemčiji v odličnem razmerju med ceno in zmogljivostjo. Je del visokokakovostne serije nožev Kineo.
Glavne prednosti:
- Sekalni nož iz serije visokokakovostnih nožev Kineo
- Za sekljanje zelenjave, solat, zelišč, gob
- Dolžina rezila 18,5 cm
- Posebno kaljeno nerjaveče jeklo
- Patentirana tehnologija Performance Cut za dolgotrajno ostrino
- Praktičen ergonomski ročaj
- Izdelano v Nemčiji
- Odlično razmerje med ceno in zmogljivostjo
Additional parameters
| Category: | Sekire za meso |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 4000530716774 |
| Dolžina rezila: | 19 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Japonski in Santoku nož |
| Kolekcija: | WMF Kineo |
| Margin: | C |
| Velikost: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment