Kuharski nož CLASSIC LINE, 20 cm, WMF
Code: WM1874666030Product detailed description
V primeru kuharskega noža Classic Line 20 cm sta hrbet noža in rezilo rahlo ukrivljena in se zožujeta v konico, zato je kuharski nož resnično vsestransko uporaben. Kuharski nož ima široko, močno rezilo za rezanje mesa, rib in zelenjave. Primeren je tudi za sekljanje in rezanje zelišč, zelenjave ali oreščkov. Konica rezila ostane trdno na delovni površini, rezilo pa se premika navzgor in navzdol. Kuharski nož ima eno širšo stran, s katero lahko enakomerno filetiraš kose rib.
Classic Line je serija sodobnih nožev klasične oblike. Rezila nožev, izdelana iz posebnega nožarskega jekla, so ročno nabrušena. To zagotavlja dolgotrajno ostrino po celotni dolžini noža. Ročaj brez spojev je izdelan iz visokokakovostne plastike in je popolnoma higieničen. Idealna serija nožev za kuharje začetnike!
Additional parameters
| Category: | Kuharski noži iz nerjavečega jekla |
|---|---|
| Weight: | 0.23 kg |
| EAN: | 4000530551948 |
| Dolžina rezila: | 20 cm |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Kuhinjski nož |
| Kolekcija: | WMF Classic Line |
| Margin: | C |
| Velikost: | 20 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!