Noži za zrezke CLASSIC COLOUR, set 4, 12 cm, roza himalajska sol, Wüsthof
Kód: WU1061760404100 dnevno vračiloBrez težav in brezplačno
Certified shop: 9,1 / 10200+ preverjenih ocen
Odprema še isti danNaročila pred 12.00
50 000+ ocen izdelkovod naših strank
Související produkty
Detailní popis produktu
Glavne prednosti:
- zelo ostri noži, ne le za zrezke, temveč za vse mesne jedi
- kovan iz enega kosa visokokakovostnega jekla Wüsthof s trdoto 58 HRC po Rockwellovi lestvici
- zaradi najsodobnejše tehnologije brušenja PEtec dolgo ohranijo izjemno ostrino
- končno poliranje se opravi ročno
- popolna zaščita prstov in popolno ravnotežje zagotavljata varno delo
- na otip prijeten ročaj z žametnim zaključkom
- CLASSIC del kolekcije COLOUR v roza himalajski soli, ki vam bo narisala nasmeh na obraz vsakič, ko boste vzeli nož v roke
V kompletu:
- 4x nož za steak
Dodatne informacije:
- dolžina rezila: 12 cm
- širina rezila: 2 cm
- dolžina ročaja: 9,8 cm
- material rezila: krom-molibden-vanadijevo jeklo (X50CrMoV15)
- material ročaja: sintetični material z žametnim zaključkom
- ni primeren za pomivalni stroj
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Namizni noži za zrezke |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4002293130705 |
| Barva: | Roza |
| Material: | Jeklo |
| Dolžina rezila: | 12 cm |
| Število kosov v kompletu: | 4 kos |
| Vrsta izdelka: | Nož za zrezke |
| Kolekcija: | Wüsthof Classic Colour |
| Margin: | E |
| Velikost: | 22 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.