Ponev SPEED PROFI PRO 24 cm, WMF
Code: WM1771246021Related products
Product detailed description
Robustna ponev Speed Profi Pro nemške znamke WMF je izdelana iz večplastnega materiala s patentirano nelepljivo površino. Ta površina se ponaša z odličnimi nelepljivimi lastnostmi in dolgo življenjsko dobo ter ne vsebuje PFOA. Ponev bo v vaši kuhinji našla široko uporabo, saj je primerna za vse vrste hrane.
Posoda je izjemno lahka in dimenzijsko stabilna. Odlično prevaja toploto. Inovativna osnova ponve RAPID HEAT CONTROL se zelo hitro segreva in enakomerno porazdeli toploto. Hkrati se takoj odzove na znižanje temperature kuhalne plošče, kar omogoča popoln nadzor nad pripravo hrane. Poleg tega ravna oblika dna ponve Speed Profi povečuje toplotno prevodnost, zlasti na keramičnih in indukcijskih kuhalnih ploščah.
- Narejen je iz laminiranega materiala
- S patentirano površino brez prijema, ki ne vsebuje PFOA
- Vsestranska uporaba, odlični rezultati cvrtja
- Posebna osnova RAPID HEAT CONTROL
- Hitro se odziva na temperaturne spremembe ter hitro in enakomerno prenaša toploto
- Ročaj iz nerjavečega jekla
- Primerno za vse vire toplote, vključno z indukcijo
- Ni mogoče pomivati v pomivalnem stroju, priporočljivo je ročno pranje
- Izdelano v Nemčiji
Additional parameters
| Category: | Ponve za cvrtje s standardnim premazom |
|---|---|
| Weight: | 1.18 kg |
| EAN: | 4000530706164 |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Univerzalna ponev |
| Značilnosti: | Primerno za indukcijo, Ne vsebuje PFOA |
| Kolekcija: | WMF Speed Profi |
| Margin: | B |
| Velikost: | 24 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Garancija (leta): | 5 |
| Proti sprijemanju: | Prevleka proti sprijemanju |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Lahko (0 - 1,2 kg) |
| Država proizvodnje: | Kitajska |
| Površinska obdelava: | Prevleka proti sprijemanju |
| Prenos toplote: | Hitro segrevanje (1 - 2 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse vrste |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!