Ponev z nelepljivim premazom CONCEPT, 24 cm, iz nerjavečega jekla, WOLL
Code: WL524NCRelated products
Product detailed description
Pomembno! Kuhanje v kuhinjski posodi WOLL je kot umetnost, ki vas bo ob pravilni izvedbi nagradila z najboljšimi deli. WOLL Zato preberite navodila za njihovo pravilno uporabo, ki jih najdete na koncu tega opisa. ↓↓↓
Nerjaveče neprijemljive ponve Concept nemške znamke WOLL so izdelane iz plemenitega nerjavečega jekla 18/10 s kapljičnim sendvičnim dnom in razširjenimi robovi za enostavno izlivanje brez kapljanja. Uporabljate jih lahko na vseh vrstah kuhalnih plošč, tudi indukcijskih, in za peko v pečici do 200 °C.
Ponve Concept so izdelane v modernem privlačnem dizajnu in opremljene s sintetičnimi ročaji, ki se zelo dobro prilegajo v roko. Zaradi triplastne neprijemljive površine ILAG Ultimate, izdelane po švicarski tehnologiji, so primerne za pripravo občutljivih jedi in cvrtje z malo maščobe. ILAG je priljubljen zaradi svojih odličnih nelepljivih lastnosti, odpornosti na praske in odsotnosti PFOA. Za ravnost dna ponve velja 10-letna garancija, za neprijemljivo površino pa 2-letna.
Ponve serije Concept
- Za cvrtje in kuhanje z malo maščobe
- Površina ILAG Ultimate, ki se ne prijema - švicarska tehnologija
- Narejen je iz nerjavečega jekla 18/10
- 5 mm široko sendvič dno kapsule
- Primerno za vse vrste ogrevanja, idealno za indukcijo
- Ergonomski ročaj iz toplotno odporne plastike
- Opremljen z luknjo za obešanje
- Uporablja se lahko za peko v pečici do 200 °C
- Podaljšani robovi za čisto nalivanje brez kapljanja
- Enostavno čiščenje, primerno za pomivanje v pomivalnem stroju
- Logotip blagovne znamke na sprednji strani posode
Navodila podjetja WOLL za pravilno uporabo posode WOLL
Posoda WOLL-Profi-Guss se zelo hitro segreje, zato je pomembno, da pri cvrtju vzdržujete ustrezno temperaturo.
Pri cvrtju ali pečenju na maščobi ali olju posodo WOLL-Profi-Guss temeljito segrejte:
- Prazno posodo WOLL-Profi-Guss na kratko segrejte na najvišjo stopnjo. Kakovostno dno se zelo hitro in enakomerno segreje.
- Pravočasno znižajte temperaturo na želeno in dodajte maščobo ali olje ter sestavine za peko.
- Preizkus s kuhalnico: če želite preveriti, ali ima maščoba ali olje pravo temperaturo, držite suh ročaj lesene kuhalnice v maščobi. Če se okoli njega naredijo majhni mehurčki, je maščoba dovolj vroča. Ne smete začeti kaditi iz maščobe, ker potem začne goreti.
Posoda WOLL-Profi-Guss je zaradi visokokakovostne nelepljive površine odlična tudi za pripravo npr. mesa brez maščobe:
- Pri cvrtju mesa brez maščobe segrevajte posodo WOLL-Profi-Guss približno 2 1⁄2 minute na najvišji stopnji. Preverite, ali je ponev pravilno segreta: z mokrim prstom kanite nekaj kapljic vode v posodo - če kapljice na dnu "plešejo", je ponev pravilno segreta, če takoj izginejo, je posoda WOLL-Profi-Guss že prevroča.
- Tako lahko zmanjšate dovod toplote za približno tretjino.
- Meso mora biti pred kuhanjem sobne temperature.
- Zdaj vstavite meso v posodo WOLL-Profi-Guss - meso se bo sprva rahlo prijelo.
- Ko se rahlo odlepi od dna, ga obrnite in ocvrite z druge strani.
- Nato meso pecite ali pecite, dokler ne doseže želene stopnje mesnatosti. Krvava: meso se ob pritisku ne upira; srednje pekoča: rahlo se upira; pekoča: meso se ob pritisku komaj upogne.
- Po peki pustite meso približno 5 minut počivati v pečici pri 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Ponve za cvrtje iz titana |
|---|---|
| Weight: | 1.03 kg |
| EAN: | 4054359003621 |
| Barva: | Srebrna |
| Material: | Nerjaveče jeklo |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Univerzalna ponev |
| Značilnosti: | Primerno za indukcijo, Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, Primerno za pečico, Ne vsebuje PFOA |
| Kolekcija: | WOLL Concept |
| Margin: | C |
| Velikost: | 24 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| V pečici pri največ °C: | 200 |
| Garancija (leta): | 2 |
| Proti sprijemanju: | Prevleka proti sprijemanju |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Lahko (0 - 1,2 kg) |
| Material ročaja: | Plastični ročaj |
| Država proizvodnje: | Nemčija |
| Površinska obdelava: | Premaz iz titana |
| Prenos toplote: | Postopno segrevanje (2 - 4 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse vrste |
| Oblika ponve: | Krog |
Be the first who will post an article to this item!