Vok Concept, 30 cm, s steklenim pokrovom, WOLL
Code: WL1030NCRelated products
Product detailed description
Pomembno! Kuhanje v posodi WOLL je kot umetnost, ki se vam bo ob pravilnem postopku obrestovala z najboljšimi rezultati. Zato preberite navodila podjetja WOLL za njihovo pravilno uporabo, ki jih najdete na koncu tega opisa. ↓↓↓
Ponev Concept nemške znamke WOLL je izdelana iz plemenitega nerjavnega jekla 18/10 s kapsulnim sendvičnim dnom in razširjenimi robovi za enostavno izlivanje brez kapljanja. Uporabljate jih lahko na vseh vrstah kuhalnih plošč, tudi indukcijskih, in za peko v pečici do 200 °C.
Ponve Concept so izdelane v modernem privlačnem dizajnu in opremljene s sintetičnimi ročaji, ki se zelo dobro prilegajo v roko. Zaradi triplastne neprijemljive površine ILAG Ultimate, izdelane po švicarski tehnologiji, so primerne za pripravo občutljivih jedi in cvrtje z malo maščobe. ILAG je priljubljen zaradi svojih odličnih nelepljivih lastnosti, odpornosti na praske in odsotnosti PFOA. Za ravnost dna ponve velja 10-letna garancija, za neprijemljivo površino pa 2-letna.
Nerjavna Vok Concept je dodatno opremljena s kakovostnim steklenim pokrovom z robom iz nerjavečega jekla in dovolj velikim plastičnim ročajem za udobno rokovanje.
Ponve serije Concept
- Za cvrtje in kuhanje z malo maščobe
- Površina ILAG Ultimate, ki se ne prijema - švicarska tehnologija
- Narejen je iz nerjavečega jekla 18/10
- 5 mm široko sendvič dno kapsule
- Primerno za vse vrste ogrevanja, idealno za indukcijo
- Ergonomski ročaj iz toplotno odporne plastike
- Opremljen z luknjo za obešanje
- Uporablja se lahko za peko v pečici do 200 °C
- Podaljšani robovi za čisto nalivanje brez kapljanja
- Enostavno čiščenje, primerno za pomivanje v pomivalnem stroju
- Logotip blagovne znamke na sprednji strani posode
Navodila podjetja WOLL za pravilno uporabo posode WOLL
Posoda WOLL iz profesionalne litine se zelo hitro segreje, zato je pomembno upoštevati pravilno temperaturo pri cvrtju.
Ko se pražite ali pečete na maščobi ali olju, posodo WOLL-Profi-Guss dobro segrejte:
- Prazno posodo WOLL-Profi-Guss kratko segrejte na najvišjo stopnjo. Kakovostno dno se zelo hitro in enakomerno segreje.
- Pravočasno znižajte temperaturo na želeno in dodajte maščobo ali olje ter sestavine za peko.
- Preizkus s kuhalnico: če želite preveriti, ali ima maščoba ali olje pravo temperaturo, držite suh ročaj lesene kuhalnice v maščobi. Če se okoli njega naredijo majhni mehurčki, je maščoba dovolj vroča. Ne smete začeti kaditi iz maščobe, ker potem začne goreti.
Posoda WOLL-Profi-Guss je zaradi svoje visokokakovostne neprijemljive površine popolnoma primerna tudi za kuhanje mesa, na primer brez maščobe:
- Pri cvrtju mesa brez maščobe segrevajte posodo WOLL-Profi-Guss približno 2 1⁄2 minute na najvišji nastavitvi. Preverite, ali je ponev pravilno segreta: z mokrim prstom v ponev spustite nekaj kapljic vode - če kapljice "plešejo" na dnu, je ponev na pravi temperaturi; če takoj izginejo, je WOLL-Profi-Guss že preveč vroča.
- Tako lahko zmanjšate dovod toplote za približno tretjino.
- Meso mora biti pred kuhanjem sobne temperature.
- Meso položite v posodo WOLL-Profi-Guss - sprva se bo meso nekoliko prijelo.
- Ko se rahlo odlepi od dna, ga obrnite in ocvrite z druge strani.
- Nato meso pecite ali pecite, dokler ne doseže želene stopnje mesnatosti. Krvava: meso se ob pritisku ne upira; srednje pekoča: rahlo se upira; pekoča: meso se ob pritisku komaj upogne.
- Po peki pustite meso približno 5 minut počivati v pečici pri 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Woki s standardnim premazom |
|---|---|
| Weight: | 1.5 kg |
| EAN: | 4054359003720 |
| Material: | Nerjaveče jeklo |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | WOK |
| Značilnosti: | Primerno za indukcijo, Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, Primerno za pečico, Ne vsebuje PFOA |
| Kolekcija: | WOLL Concept |
| Margin: | D |
| Velikost: | 30 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| V pečici pri največ °C: | 200 |
| Garancija (leta): | 2 |
| Proti sprijemanju: | Prevleka proti sprijemanju |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Srednje težko (1,2 - 2 kg) |
| Država proizvodnje: | Nemčija |
| Površinska obdelava: | Prevleka proti sprijemanju |
| Prenos toplote: | Postopno segrevanje (2 - 4 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse vrste |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!