Ponev z nelepljivim premazom DIAMOND LITE PRO, 26 x 26 cm, ročaj iz nerjavečega jekla, WOLL
Code: WL2626DLPRelated products
Product detailed description
Pomembno! Kuhanje v posodi WOLL je kot umetnost, ki se vam bo ob pravilnem postopku obrestovala z najboljšimi rezultati. Zato preberite navodila podjetja WOLL za njihovo pravilno uporabo, ki jih najdete na koncu tega opisa. ↓↓↓
Premium ponve s premazom proti prijemanju Diamond LitePRO vredno profesionalcev bo navdušilo vse, ki imajo radi kakovost in dobro kulinariko. Te robustne titanove ponve z nerjavnim ročajem nemške znamke WOLL so zaradi posebne nelepljive površine idealne za zdravo in energetsko varčno cvrtje brez maščobe ali z njeno minimalno količino.
Prednost ponev Diamond Lite je zelo hiter prenos toplote in izjemno trpežna, diamantno dvakrat utrjena neprijemljiva površina. Ponev se ponaša z zelo dobrimi nelepljivimi lastnostmi in je tudi zelo odporna na praske. Enostavno jih je čistiti in brez težav prenesejo pranje v pomivalnem stroju ali uporabo, na primer, kovinskih kuhinjskih pripomočkov.
Elegantna oblika z matiranim ročajem iz nerjavečega jekla ni le lepa na pogled, temveč tudi zelo praktična. Podporni del ergonomskih ročajev je vlit v odlitek posode. Sestavljajo enotno celoto, ki zagotavlja varno prileganje. Uporabljena nerjaveče jeklo je enostavna za čiščenje, higienična, odporna na udarce in živilske kisline ter predvsem primerna za peko v pečici. Zaradi visokokakovostne izdelave in odpornosti materialov so ponve Diamond Lite PRO primerne za amaterske kuharje in profesionalno uporabo.
Serija Diamond Lite PRO
- Vrhunske titanove ponve za vsakdanjo in profesionalno uporabo, patentirana proizvodnja
- Ročno ulit, en kos za večjo mehansko in toplotno odpornost
- Združuje obrtniško znanje z inovativnimi tehnologijami
- Robusten, dimenzijsko stabilen, zaradi svoje kakovosti primeren za profesionalne kuharje
- Vzdržljivi ročaji iz nerjavečega jekla z ergonomsko zasnovo
- Z luknjo za obešanje, primerno za peko v pečici
- Izjemno odporna površina brez prijema za zdravo kuhanje brez maščob
- Dvojno utrjen, odporen na praske, izdelan brez PFOA
- Zaradi visoke površinske upornosti se lahko uporablja tudi kovina kuhinjski pripomočki
- Odporen na temperature do 300 °C, primeren tudi za cvrtje pri visokih temperaturah
- Izjemno hiter prenos toplote po celotni površini
- Približno 6 mm debelo dno, primerno za vse vire toplote razen indukcije
- Prihrani do 1/3 energije v primerjavi s tradicionalnimi ponvami iz nerjavečega jekla
- Ojačani robovi za večjo odpornost proti udarcem
- Zasnovan za enostavno nalivanje brez kapljanja
- Zelo enostaven za čiščenje, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju
WOLL profesionalni izdelki iz litega železa so sinonim prvega razreda. Ponaša se z dolgotrajnimi neprijemljivimi površinami, okusnim dizajnom in najboljšimi možnimi rezultati kuhanja.
Uporabljene tehnologije in materiali
WOLL profesionalni izdelki iz litega železa predstavljajo izdelke "Made in Germany", izdelane z najvišjo kakovostjo obdelave. To se nenehno spremlja tudi med proizvodnim procesom. Tehnologije, ki jih uporablja podjetje WOLL, so poleg tega okolju prijazne in imajo nizke emisije ogljikovega dioksida. Vse posode WOLL iz visokokakovostne rafinirane aluminijeve zlitine so ročno ulite, kar jih ločuje od običajne anonimne tovarniške proizvodnje. Počasno ročno litje preprečuje nastanek zračnih žepov, ki zmanjšujejo kakovost materiala.
Na nastali aluminijasti odlitek se nanese še več plasti za večjo nelepljivost in vzdržljivost posode. Pred tem pa je njegova površina večkrat peskana. V naslednjem koraku se telo posode utrdi z delci titana in se s plazemsko šobo žge pri ekstremnih temperaturah, ki presegajo 20.000 °C. Tako so posode dimenzijsko stabilne in odporne proti mehanskim poškodbam. Druga plast ščiti material pred korozijo, tretja plast pa zagotavlja odlične lastnosti proti sprijemanju. Zadnji vrhnji utrjeni sloj je nelepljiv, dvojno utrjen z diamantnimi delci, ki so najtrši mineral na svetu. Zaradi svojih izjemnih lastnosti je zaščiten s proizvodno skrivnostjo.
Visokokakovostna nelepljiva površina se zaradi posebnega proizvodnega postopka upira tudi pranju v pomivalnem stroju ali celo uporabi kovinskih kuhinjskih pripomočkov. (Za daljšo življenjsko dobo vaših posod pa priporočamo uporabo bolj nežnega lesenega ali silikonskega pribora.) Posebej utrjena nelepljiva površina podjetja WOLL se je izkazala za zdravo kuhanje z majhno količino maščobe ali brez nje. Je varen in ne vsebuje PFOA. Tako nastale jedi so bogate z vitamini. Zaradi toplotne odpornosti do 300 °C ni primeren le za občutljivo hrano, temveč tudi za cvrtje pri visokih temperaturah. Posoda Diamond Lite PRO zelo dobro prenaša tudi temperaturne šoke, lahko jo celo hitro segrejete brez uporabe maščobe. Zaradi odličnih lastnosti, ki se ne prijemajo, ga je zelo enostavno očistiti.
Navodila podjetja WOLL za pravilno uporabo posode WOLL
Posoda WOLL-Profi-Guss se zelo hitro segreje, zato je pomembno, da med cvrtjem upoštevate pravilen čas.
Ko cvrete ali pečete na maščobi ali olju, posodo WOLL-Profi-Guss dobro segrejte:
- Prazno posodo WOLL-Profi-Guss kratko segrejte na najvišjo stopnjo. Kakovostno dno se zelo hitro in enakomerno segreje.
- Pravočasno znižajte temperaturo na želeno in dodajte maščobo ali olje ter sestavine za peko.
- Preizkus s kuhalnico: če želite preveriti, ali ima maščoba ali olje pravo temperaturo, držite suh ročaj lesene kuhalnice v maščobi. Če se okoli njega naredijo majhni mehurčki, je maščoba dovolj vroča. Ne smete začeti kaditi iz maščobe, ker potem začne goreti.
Posoda WOLL-Profi-Guss je zaradi svoje visokokakovostne neprijemljive površine popolnoma primerna tudi za kuhanje mesa, na primer brez maščobe:
- Pri cvrtju mesa brez maščobe segrevajte posodo WOLL-Profi-Guss približno 2 1⁄2 minute na najvišji nastavitvi. Preverite, ali je ponev pravilno segreta: z mokrim prstom v ponev spustite nekaj kapljic vode - če kapljice "plešejo" na dnu, je ponev na pravi temperaturi; če takoj izginejo, je WOLL-Profi-Guss že preveč vroča.
- Tako lahko zmanjšate dovod toplote za približno tretjino.
- Meso mora biti pred kuhanjem sobne temperature.
- Meso položite v posodo WOLL-Profi-Guss - sprva se bo meso nekoliko prijelo.
- Ko se rahlo odlepi od dna, ga obrnite in ocvrite z druge strani.
- Nato meso pecite ali pecite, dokler ne doseže želene stopnje mesnatosti. Krvava: meso se ob pritisku ne upira; srednje pekoča: rahlo se upira; pekoča: meso se ob pritisku komaj upogne.
- Po peki pustite meso približno 5 minut počivati v pečici pri 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Ponve za cvrtje iz titana |
|---|---|
| Weight: | 1.57 kg |
| EAN: | 4054359008589 |
| Barva: | Siva |
| Material: | Titanium |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Univerzalna ponev |
| Značilnosti: | Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, Primerno za pečico, Ne vsebuje PFOA |
| Kolekcija: | WOLL Diamond Lite PRO |
| Margin: | D |
| Velikost: | 26 cm |
| SortBy02: | 1 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| V pečici pri največ °C: | 250 |
| Garancija (leta): | 2 |
| Proti sprijemanju: | Prevleka proti sprijemanju |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Srednje težko (1,2 - 2 kg) |
| Material ročaja: | Kovinski ročaj |
| Država proizvodnje: | Nemčija |
| Površinska obdelava: | Premaz iz titana |
| Prenos toplote: | Postopno segrevanje (2 - 4 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse razen indukcije |
| Oblika ponve: | Krog |
KULINA | Woll Diamond Lite
Be the first who will post an article to this item!