Mini servirna ponev, 18 cm, WMF
Code: WM0718796021Product detailed description
Servirna ponev 18 cm Mini WMF je nepogrešljiv pomočnik za male porcije jedi, za enočlanske družine ipd. Lonce in ponve je mogoče zlagati, da prihranite prostor, in imajo univerzalno podnožje TransTherm®. Posode mini velikosti s svojimi posameznimi deli prihranijo prostor, zbirka pa je zelo široka. Od loncev do servirna ponev boste v tej seriji našli vse, kar je povezano z malimi praktičnimi gospodinjskimi aparati.
Tako kot običajna serija posod je tudi posoda Mini narejena iz visokokakovostnega in zelo trpežnega Cromargan® (noble nerjaveče jeklo 18/10), opremljena pa je tudi z univerzalnim dnom TransTherm® za vse vrste kuhališč. Mini posodice imajo visok sijaj in so mojstrsko izdelane do najmanjših podrobnosti.
- Primerno za pripravo in serviranje majhnih porcij
- Idealno za enočlanska gospodinjstva
- Izdelano iz Cromargana® (plemenito nerjaveče jeklo 18/10)
- S podstavkom TransTherm®, primernim za vse vrste kuhalnih plošč
Additional parameters
| Category: | Servirne ponve iz nerjavečega jekla |
|---|---|
| Weight: | 0.73 kg |
| EAN: | 4000530700490 |
| Barva: | Srebrna |
| Material: | Nerjaveče jeklo |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Servirna ponev |
| Značilnosti: | Primerno za indukcijo, Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, Primerno za pečico, Ne vsebuje PFOA, Brez PTFE |
| Kolekcija: | WMF Mini |
| Margin: | B |
| Velikost: | 18 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | WMF |
| Margin-category: | A |
| V pečici pri največ °C: | 250 |
| Garancija (leta): | 2 |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Lahko (0 - 1,2 kg) |
| Material ročaja: | Kovinski ročaj |
| Država proizvodnje: | Kitajska |
| Površinska obdelava: | Brez premaza |
| Prenos toplote: | Postopno segrevanje (2 - 4 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse vrste |
| yesspend: | yesspend_kfr |
| Oblika ponve: | Krog |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!