Ponev z nelepljivim premazom ADAMANT COMFORT, 24 cm, Fissler
Code: FS159105241000100 dnevno vračiloBrez težav in brezplačno
Certified shop: 9,1 / 10200+ preverjenih ocen
Odprema še isti danNaročila pred 12.00
50 000+ ocen izdelkovod naših strank
Related products
Product detailed description
Kot pove že ime serije, za ponve Adamant niso značilne le odlične toplotne lastnosti, temveč tudi velika vzdržljivost. Zaradi površinske obdelave z delci silicijevega karbida ponev ohranja odlično prevodnost, hkrati pa je zelo odporna proti praskam in drugim mehanskim poškodbam. Zato lahko brez zadržkov uporabljate kovinska orodja.
Poleg tega je model Comfort opremljen z veliko površino za cvrtje brez prijemanja, varnostni ročaj pa ima tudi mehanizem za uporabo s pokrovom. Na notranji strani je tudi priročna merilna skala, ponev pa se lahko uporablja tudi za indukcijo.
- Trajna površinska obdelava, ki omogoča uporabo kovinskih orodij
- Nelepljiva notranja površina, visoka toplotna prevodnost
- Nedrseč ročaj z mehanizmom za pokrov ali zaščito pred brizganjem
- Primerno za vse vire ogrevanja, vključno z indukcijo
- Majhna teža, enostavno upravljanje, luknja za obešanje
Additional parameters
| Category: | Ponve za cvrtje s standardnim premazom |
|---|---|
| Weight: | 1.33 kg |
| EAN: | 4009209367613 |
| Število kosov v kompletu: | 1 ks |
| Vrsta izdelka: | Univerzalna ponev |
| Značilnosti: | Primerno za indukcijo, Primerno za pomivanje v pomivalnem stroju, Primerno za pečico, Ne vsebuje PFOA, Merilna lestvica |
| Kolekcija: | Fissler Adamant |
| Margin: | D |
| Velikost: | 24 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvajalec: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| V pečici pri največ °C: | 200 |
| Garancija (leta): | 2 |
| Proti sprijemanju: | Prevleka proti sprijemanju |
| Izvor blagovne znamke: | Nemčija |
| Kategorija teže: | Srednje težko (1,2 - 2 kg) |
| Država proizvodnje: | Nemčija |
| Površinska obdelava: | Prevleka proti sprijemanju |
| Prenos toplote: | Hitro segrevanje (1 - 2 min) |
| Vrsta štedilnika: | Vse vrste |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!